Poslední kolo KP

V posledním kole k nám přijela o záchranu bojující Rokytnice. S velkým štěstím uspěla a porazila nás 4,5:3,5. Přitom zápas se pro nás vyvíjel dobře. Krom horší páté a vyrovnaných šachovnic druhé a čtvrté, jsme všude stáli lépe. Zase jsme to ovšem zkazili! Milan na první šach.zvolil v jasně lepší pozici postup špatným pěšcem a prohrál. No a já na třetí s pěšcem navíc, v lepší pozici, s útokem na krále prohodím tahy a v tu chvíli je všechno obráceně, přicházím o figuru a…
Výhra Rokytnici nakonec nijak nepomohla. Musejí čekat a doufat, že Nový Bor v druhé lize v posledním kole zvítězí a nespadne. Tím se udrží i Rokytnice v KP.

Výsledky posledního kola, konečné pořadí, výkony všech hráčů, postupy a sestupy naleznete na stránce KP 2011-12 ve Zpravodaji KP 11 a KP 11-12.vykon hracu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Poslední kolo KP

  1. Nj, další ze smolnejch zápasů.. nějak nám to vždycky na konci ty pozice „poútíkaj“. Jinak díky Petrovi Špinkovi za to, jak klub vede, je to dobrej kapitán. Hrálo se mi u vás dobře (ostatně jako před lety) 🙂 . Tak třeba zase někdy….. 😉 Kdyby jste postavili A i B do KP a KS nehráli, tak bych rád, kdyby se našel někdo (kdokoliv) a pomohl nám hostováním za Turnov D v KS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..