Vánoční turnaj v Libštátě

Šachový klub Libštát srdečně zve všechny příznivce šachové hry na náš tradiční turnaj v bleskové hře, který se koná v sobotu 27.12.2014 v prostorách sálu kulturního domu v Libštátě. Přijďte si odpočinout od plných stolů a „rodinných vánočních povinností“ a strávit příjemný večer se skvělou hrou mezi přáteli. Těšíme se na Vás! Turnaje se mohou zúčastnit i neregistrovaní hráči. Žádná omezení – ani věková, ani jiná – u nás nejsou zvykem…                                                          Propozice v kalendáři.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Vánoční turnaj v Libštátě

  1. Dobrý den. Dnes jsem našel vaše stránky a protože před mnoha lety jsem za vás hrál, musím vás pozdravit.Za Libštát jsem hrál v letech 1985, 1986,1987 a 1988.Ještě teď jsem našel partie s Jirkou Farským, bratry Fiedlerovými, Josefem Rosenbergem, Fandou Hrnčárem, Bedřichem Škodou, Jaroslavem Kousalem, Janem Šimůnkem, Liborem Jandurou Jaroslavem Perglerem, Janem Křížem, Jirkou Otmarem, Ing. Martínkem, Milanem Podzimkem, Janem Hradeckým, Beno Langerem, Milanem Dolenským a mnoha dalšími. Hrál jsem i za vaše, tedy naše družstvo v okresním přeboru. Rád vzpomínám na funkci barmana ve výboru šachovéhp oddílu. Díky moc, bylo to krásné, rád na vás všechny vzpomínám. Míra Mendlík, tehdy bytem Semily.

    • Dobrý den,
      poslal jsem Vám krátký pozdrav na zde uvedenou e-mailovou adresu. Pokud se ozvete budu rád!
      S pozdravem Petr Špinka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..