KP žákovských družstev

Rozjel se Krajský přebor žákovských družstev. Letos i s naší účastí! Je to tak! Prakticky bez zkušeností, zato s velkým nadšením, jsme s vrhli do nejprestižnější soutěže dětí na liberecku. Na třech srazech sehrajeme vždy po třech utkání. Vítěz získá právo účasti v 1.lize mládeže. První sraz máme již za sebou. V sobotu 18.1.2014 jsme časně ráno v 7.00h vyrazili směr Česká Lípa a na místo určení dorazili zhruba za hoďku a půl. Po taktických pokynech a marném pokusu setřást nervozitu se rozhořely černobílé souboje. Vedli jsme si skvěle a jasně dali najevo, že se s námi musí počítat. Naše děti nejprve porazily zkušené domácí – ZŠ Partyzánská Č.Lípa 3:2, potom méně nebezpečný tým – MŠ a ZŠ Josefův Důl 4:1, a poté remizovaly se silným Deskem Liberec C 2,5:2,5. I ten poslední zápas jsme mohli vyhrát, ale na to potřebujeme získat více zkušeností. Po těchto super výsledcích se náš tým usadil na průběžném 2.místě za Bižuterií Jablonec! Sestava: 1.Dolenský Š., 2.Říha M., 3.Matějková N., 4.Špinková L., 5.Dolenský F.  Zatím 100% bodů získali Martin a Filip. Podrobné výsledky ZDE. Všem patří velká gratulace, ale ti nejsilnější nás teprve čekají! Tak poctivě trénujte! Máte na to!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..