Poslední kolo KS

Tak přeci jenom. V posledním kole KS1 utrpělo naše dosud neporažené béčko na domácí půdě porážku od Jablonce. Velkou roli v tom sehrál fakt, že pro nemoce a pracovní vytížení jsme nedokázali dát dohromady osm lidí. Ráno, těsně před zápasem, ještě odřekl další hráč. Nastoupili jsme tedy jen v šesti a od začátku prohrávali 0:2. Přesto si dovolim tvrdit, že jsme byli favoritem utkání! Jablonec totiž přijel s náhradníky a tak jsme měli na všech šesti šachovnicích papírově navrch. Ovšem kdyby vše končilo podle papírových předpokladů, tak to nemusíme vůbec hrát! Soupeř bojoval a s trochou štěstí si svůj zadarmo získaný dvoubodový náskok udržel. Trochu nám to pokazilo náladu, ale ne radost z celkového prvního místa, která vše přetrumfne! Béčko si tedy vybojovalo právo postupu do nejvyšší soutěže Libereckého kraje, tedy do Krajského přeboru pro sezonu 2012-13. Zda dokážeme „uživit“ dvě družstva v jedné soutěži je prozatím otázkou…
V každém případě musím poděkovat všem v týmu za skvělý výkon během celé sezóny!!Poslední kolo s konečnou tabulkou: KS-1 1112 zpr.10

ŠK  Libštát  „B“ 3 : 5 Bižuterie Jbc  „B“
Dolenský Milan 2095 1 0 Dejmek Josef 1870
Jakubů Milan 1949 0 1 Mašek Arnošt 1786
Špinka Petr 1999 1 0 Kraus Jan 1790
Kolařík Jiří 1836 1 0 Večerník Jaroslav 1657
Pospíšil Jiří 1812 0 1 Hásek Petr 1675
Šlechta Jan 1789 0 1 Francík Waldemar 1598
  neobsazeno k 1 Lelek Jaroslav 1561
  neobsazeno k 1 Mašek Stanislav 0
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Poslední kolo KS

   • Výtažek ze SŘ:
    3.4.2. Postupy a sestupy
    a.Vítěz soutěže nižší postupuje přímo do soutěže vyšší. Rozpis soutěže může stanovit vyšší počet postupujících z nižší soutěže do soutěže vyšší.
    b.Družstvo oprávněné k postupu do vyšší soutěže se může svého práva vzdát, avšak pouze ve prospěch nejblíže následujícího nepostupujícího družstva v pořadí Pokud by se i toto družstvo vzdalo práva postupu, rozhodne o obsazení uvolněného místa ŘO.
    c.Základní počet sestupujících je pro každou soutěž určen v přímé závislosti na počtu přímo postupujících do soutěže vyšší a ze soutěží nižších. Zvyšuje se však o tolik, kolik družstev do dané soutěže sestoupí ze soutěže vyššího stupně.
    Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..