KP žákovských družstev II.

Spanilá jízda naší mládeže pokračuje! Ani na druhém srazu krajského přeboru žák.družstev, který se odehrál v Liberci 8.2.2014, nenašel náš tým přemožitele. Postupně jsme porazili Slávii Liberec – 3:2, TJ Jiskru Tanvald – 4,5:0,5 a Bižuterii Jablonec – 3,5:1,5. V průběžné tabulce to znamená jediné – postup na první místo a tříbodový náskok nad druhou Českou Lípou. Na posledním březnovém srazu tak budeme právě s Českou Lípou a dalším z favoritů Novým Borem, bojovat o postup do 1.ligy mládeže!! A ať už to dopadne jakkoliv, zlepšené výkony našich hráčů jsou velkým příslibem do příštích bojů. Sestava: 1.Dolenský Š., 2.Říha M., 3.Klápště M., 4.Matějková N., 5.Špinková L., 6.Dolenský F.  Všem díky! Skvělý výkon!
Výsledky ZDE

KP 7.kolo

7.kolo krajského přeboru hrané v neděli 9.2. bylo pro Libštát důležité. Případná prohra s papírově slabším soupeřem mohla mít pro udržení v KP fatální dopad. Nic takového se naštěstí nekonalo! Soupeř – Desko Liberec C – přijel ve značně oslabené sestavě a dokonce pouze v šesti lidech. Před samotným zahájením hry jsme tak již vedli kontumačně 2:0. Brzy přibyla další vítězství a bylo rozhodnuto. Vylepšili jsme si skóre výhrou 7:1, připsali důležité 3 body a poskočili již na 6.místo. Výsledky: KP 2013-14

KP žákovských družstev

Rozjel se Krajský přebor žákovských družstev. Letos i s naší účastí! Je to tak! Prakticky bez zkušeností, zato s velkým nadšením, jsme s vrhli do nejprestižnější soutěže dětí na liberecku. Na třech srazech sehrajeme vždy po třech utkání. Vítěz získá právo účasti v 1.lize mládeže. První sraz máme již za sebou. V sobotu 18.1.2014 jsme časně ráno v 7.00h vyrazili směr Česká Lípa a na místo určení dorazili zhruba za hoďku a půl. Po taktických pokynech a marném pokusu setřást nervozitu se rozhořely černobílé souboje. Vedli jsme si skvěle a jasně dali najevo, že se s námi musí počítat. Naše děti nejprve porazily zkušené domácí – ZŠ Partyzánská Č.Lípa 3:2, potom méně nebezpečný tým – MŠ a ZŠ Josefův Důl 4:1, a poté remizovaly se silným Deskem Liberec C 2,5:2,5. I ten poslední zápas jsme mohli vyhrát, ale na to potřebujeme získat více zkušeností. Po těchto super výsledcích se náš tým usadil na průběžném 2.místě za Bižuterií Jablonec! Sestava: 1.Dolenský Š., 2.Říha M., 3.Matějková N., 4.Špinková L., 5.Dolenský F.  Zatím 100% bodů získali Martin a Filip. Podrobné výsledky ZDE. Všem patří velká gratulace, ale ti nejsilnější nás teprve čekají! Tak poctivě trénujte! Máte na to!